O nás

Náš spolek byl založen v lednu roku 2006, v té době ještě jako občanské sdružení.

Jsme spolek lidí, kteří mají zájem o lezení, horolezectví a pohyb ve skalních terénech. Po celou dobu své existence spolupracujeme se sportovní halou v Bystřici nad Pernštejnem, kde se snažíme starat o umělou horolezeckou stěnu. Kromě lezení na umělé stěně se naši členové věnují hlavně lezení v přírodě. Naše oblíbené lokality jsou samozřejmě Žďárské vrchy, ale i další lokality v ČR, například pravidelně navštěvujeme např. pískovcovou oblast Adršpach, ve které trávíme několik víkendů během roku. Za lezením cestujeme i mimo hranice republiky nejčastěji do Tater, rakouského Höllentallu nebo do švýcarských Alp.

Od našeho založení pracujeme s dětmi a mládeží, a spolupracujeme s mnoha organizacemi na akcích zaměřených na laickou veřejnost. V roce 2010 byl náš oddíl zaregistrován u Českého horolezeckého svazu.

Pokud máte zájem stát se našimi členy, kontaktujte někoho z nás. Dobré je si dopředu přečíst naše stanovy. Vítáme každého příznivce lezení a pohybu v přírodě. Očekáváme však Vaše zapojení do oddílového života (dle možností každého).

Obrázek o našem oddíle si můžete vytvořit prohlédnutím těchto stránek.


SPŘÁTELENÉ WWW


SPONZOŘI

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com