Co bylo, co bude

Začal nám nový rok, no a ten předešlý skončil. Celý ten loňský rok probíhal tak nějak standardně, tedy alespoň co se našeho spolku týká. Jezdili jsme po republice po skalách a skalkách, lezli na umělé stěně, někteří se za lezením vypravili i do okolních států.

Po roční pauze se nám opět podařilo naplnit autobus a odskočit si za lezením do Vysokých Tater. Samozřejmě nejde opomenout akce, které jsme uspořádali pro veřejnost v našem městě. S těmi nejmenšími jsme si v rámci oslav dne dětí zaskotačili na bystřickém náměstí, pro ty odrostlejší jsme ve spolupráci s městem uspořádali již 5. ročník MFOF. Samozřejmostí bylo i zahájení dalšího kurzu lezení na umělé stěně a ukončení kurzu předešlého, kde jinde než ve skalách. Listopadové „Poslední slanění“ byla už jenom tečka za dalším prožitým rokem mezi kamarády a přáteli.

Loňský rok nebyl ničím výjimečný, ale byl opět naplněný lezením a kromě toho jsme ho ve zdraví přežili. V tom roce letošním nás snad potká opět mnoho lezeckých úspěchů a poznání nových skalních oblastí a bude to o to příjemnější, že náš spolek letos oslaví 10 leté jubileum založení. Přeji Všem mnoho zdaru.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com