Poslední slanění 2015

Počasí je sice stále příznivé, ale letní lezecká sezón a se pomalu, ale jistě nachýlila ke svému konci Je potřeba ji náležitě uzavřít, popovídat si o výletech, které v letošním roce proběhly o skálách a cestách, které byly přelezeny nebo vyrobeny. Proto jsme se sešli na již tradičním posledním slanění a kde jinde než pod Vysokou ve Štěpánově.

V sobotu dopoledne přijeli ti méně odvážní, kteří nechtěli spát v tee-pee, nebo jim to z jiných důvodů nevyšlo. Přibližně v poledne jsme stáli na vršku Vysoké. Celkem nás na vrchol vylezlo patnáct! Přičemž další členové, příznivci oddílu a rodinní příslušníci podporovaly naše lezecké výkony zpod skály. Večer se nás opět hrstka sešla v tee-pee. Odkud se kromě kouře linul zpěv, melodie kytar a smích. Užili jsme si večer plný zábavy! Jak napsal Marťa Samek: „ Strávit sobotní večer v tee-pee bylo jako jít do divadla na komedii a být přímo na jevišti“. Myslím, že atmosféru, která panovala ani lépe vystihnout nejde. Škoda, že takovýchto společných akcí ve větším počtu lidí není víc.

Všem, kteří se zúčastnili, bych chtěla poděkovat za účast, Píďovi za zapůjčení tee-pee. Doufám, že se za rok sejdeme znova v minimálně stejném počtu a se stejně dobrou náladou jako letos. Díky.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com