Poslední slanění 2014

Již tradičně jsme v listopadu „ukončovali“ lezeckou sezonu posledním slaněním. Jak jinak než na Vysoké sále u Štěpánova. Letos jsme, oproti loňskému roku, trávili celé slanění venku. Tradicionalistům se loňská varianta v hospodě příliš nezalíbila. Na účast přátel a sponzorů našeho oddílu také vliv neměla. Tak proč se letos „nevrátit“ pod skálu?

Poměrně brzo, 8. Listopadu jsme se sešli dopoledne pod skálou. Vytvořili jsme si zázemí v podobě tee-pee a začali lézt. Setkali jsme se na vrcholu, kde proběhlo společné foto. Nevím, jestli mám být ráda, ale každý rok se najde, někdo kdo buď neleze vůbec, nebo dočasně a chce se mu celou skálu obejít a vyfotit nás. Proto se již druhý rok můžeme těšit z vrcholové fotky. Na ní se letos ukázalo i sluníčko, počasí bylo nádherné. Po slanění to někteří z nás zabalili a odjeli domů. Velký dík patří těm, kteří zůstali přes noc.

Letošní rok jsme trhli rekord v počtu členů, kteří na slanění zůstali přes noc. Všichni určitě budou souhlasit, že spát v tee-pee, kde celou noc hoří oheň je neuvěřitelná pohoda. Už teď se těším na další rok a doufám, že i v příštích letech se tato akce uskuteční ve stejném duchu jako letošní. Nejdůležitější však je, aby všem zůstalo současné zapálení do lezeckých a s tím spojených dalších aktivit. Díky všem 🙂

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com